Jackbox: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| 23. || TBA || July 28, 2025 || TBD || TBD || Dictionarium || | | 23. || TBA || July 28, 2025 || TBD || TBD || Dictionarium || | ||
|- | |||
| 24. || TBA || August 4, 2025 || TBD || TBD || Job Job || | |||
|- | |||
| 25. || TBA || August 11, 2025 || TBD || TBD || Roomerang || | |||
|- | |||
| 26. || TBA || August 18, 2025 || TBD || TBD || Bracketeering || | |||
|- | |||
| 27. || TBA || August 25, 2025 || TBD || TBD || Blather Round || | |||
|} | |} | ||