The Golden Community Awards: Difference between revisions
HawkbitAlpha (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 91: | Line 91: | ||
| November 1 - November 22, 2022 | | November 1 - November 22, 2022 | ||
| November 22 - December 12, 2022 | | November 22 - December 12, 2022 | ||
|- | |||
| '''XVII''' | |||
| [[HawkbitAlpha]] | |||
| November 1 - November 22, 2023 | |||
| November 22 - TBA | |||
|} | |} | ||