Chum Buddies: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|18-7-5 | |18-7-5 | ||
|style='background:#bdfede;color:black'|'''Win''' | |style='background:#bdfede;color:black'|'''Win''' | ||
| | |||
|- | |||
|[[Octerror Fest 2021]] | |||
|15-8-6 | |||
|style='background:#feddde;color:black'|Loss; 2nd place | |||
| | | | ||
|- | |- | ||